Jak powrócić do dawnej aktywności fizycznej?

Od pewnego czasu, około roku, coś się ze mną dzieje, wiecznie chodzę zmartwiony, w pracy nie nadążam, za co mi się dostaje od przełożonych, zawsze jestem o krok w tyle, zapominam o najprostszych rzeczach,mam momenty rezygnacji, gdzieś ucieka umiejętność logicznego myślenia, w sumie przestaję sobie z tym radzić. Do tego dochodzą bezsenne noce, kilka razy w miesiącu. Boję się,że jak tak dalej pójdzie to stracę pracę. Trudno mi też wrócić do dawnej aktywności fizycznej. Czy to może być depresja?

Dzień dobry,

Przez internet nikt Pana nie zdiagnozuje, dlatego musi się Pan udać na osobistą konsultację do lekarza psychiatry.