Jak pozbyć się 4 kg?

Hej! Mam 13 lat i zastanawiam się, jak by tu skutecznie spalić 4 kg? Wcześniej mi się to udało, ale znow przytyłam. Co mam zrobić? Pliska, pomóżcie. Nie miałam nigdy żadnych badań, jeżeli chodzi o spalenie nadmiernych kilogramów. Zawsze czuję się dobrze, ale gdyby te pare kilogramów mi ubyło, byłoby świetnie.
13 LAT ponad rok temu

Witam!
Przede wszystkim prosiłabym o podanie obecnych wymiarów - masy ciała i wzrostu. Być może dieta odchudzająca, nie jest Ci wcale potrzebna. Okres "nastu" lat, to czas, kiedy organizm się rozwija i jeśli nie ma potrzeby redukcji masy ciała - nie stosowałabym na Twoim miejscu diety. Inną sprawą jest zwiększenie aktywności fizycznej, która pomoże nadać Twojemu ciału ładny kształt.

Pozdrawiam