Jak pozbyć się blizny ciętej na nosie?

Blizna cięta na nosie po uderzeniu butelką. Minęły już dwa lata, próbowałem maści, aktualnie zabiegi laserem frakcyjnym Delux. Po zabiegu uważam, że jest lepiej aczkolwiek blizna po paru dniach wraca do swojego pierwotnego koloru (mocno czerwonego). Czy mam spróbować czegoś innego czy zaczekać jeszcze na finalny efekt obecnego laseru ? Pozdrawiam.

Aby uzyskać optymalny efekt estetyczny, konieczna jest seria zabiegów laserowych. Na ich efekt należy poczekać. Przy starych bliznach potrzebne jest nawet 6-8 zabiegów, co 4-6 tygodni. Proponuję wszelkie wątpliwości przedyskutować z lekarzem prowadzącym.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan blizny, zbada ją . I będzie mógł postawić wdrożyć odpowiednie leczenie. Bardzo często stosuje się zabiegi laserowe, peelingi medyczne lub plasma iq.

Witam, zalecana jest wizyta u dermatologa, który oceni w jakim stanie jest blizna oraz dobierze odpowiednią ilość zabiegów. Laseroterapia przynosi bardzo dobre efekty w przypadku niwelowania blizn, natomiast jest to metdota, którą niekiedy należy powtórzyć kilka razy dla uzyskania efektów.