Jak pozbyc się brzucha?

Mam 36 lat,164 cm wzrostu ,waze 55 kilo.Bardzo chciałabym pozbyc sie brzucha.Chodze na fitnes staram sie nie objadac niestety efektów nie ma .Chciałabym uzyskac porade jak sobie radzić moze jakaś dieta z góry dziękuje.
36 LAT ponad rok temu

Nie ma diet na wybrane części ciala. Jeśli ma Pani problem z brzuchem przy prawidłowej masie ciała to znaczy, że akurat w tym miejscu gromadzi się u Pani tkanka tłuszczowa. Aby brzuch był szczuplejszy należy się jej pozbyć. Tkanka tłuszczowa spala się podczas aktywności fizycznej. Powinna Pani wykonywać wybrane ćwiczenia na mięśnie brzucha. Jeśli chodzi Pani na fitness to bardzo dobrze, dodałabym do tego jeszcze robienie brzuszków codziennie w domu, skręty i skłony.