Jak pozbyć się czerwonych policzków?

Jak pozbyć się czerwonych policzków czy da się je jakoś wybladzić.i od pewnego czasu m brązowe plamki na łydkach i w okolicy kostek nie bolą ani nie siedzą porostu nogi nie wyglądają estetycznie nie mogę założyć krótkich spodenek bo to jest widoczne pokazywał to lekarzowi pierwszego kontaktu ale nic mi nie powiedział od czego to jest i co to jest proszę o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę skorzystać z kosmetyków dedykowanych do skóry naczyniowej dostępnych w aptekach.