Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak pozbyć się częstych biegunek?

Ponad rok temu przeżyłam próbę samobojcza, potem w szpitalu okazało się że mam obustronne zapalenie płuc następnie była niewydolność oddechowa, tracheotmia , cewnikowanie przez 2 miesiące. Stan był bardzo ciezkimialam mieć usunięte płuco lewe ale udało się uratować , był też mówiono też mojej rodzinie ze ma się przygotować. W sumie później już jak byłam w domu przeliczyłam że otrzymałam 98 leków w trakcie pobytu w szpitalu przez 2 miesiące. Najgirszs. Żyje ale mam duze problemy z jelitami. Po przeszło roku czasy mam często biegunki , jestem na diecie wyznaczonej przez dietetyka ale często zdarza mi się że jakiś składnik np mleko kokosowe , czy coś lekko smażone mnie przeczyszcza. Biorę probiotyk sanprobi ibs narazue wzięłam 13 tabletek ale nie widzę jakieś zmiany.
KOBIETA, 34 LAT około miesiąca temu

Badania krwi - leukocyty

Leukocyty to krwinki białe ? są bezbarwne i jest ich znacznie mniej niż krwinek czerwonych w naszym organizmie. Jednak są bardzo ważne dla naszego zdrowia, ponieważ pełnią funkcję głównie odpornościowe. Więcej szczegółów na temat krwinek białych wyjawia nam lek. Łukasz Kowalski.

 Konto usunięte
Konto usunięte

Prosze zasięgnąć porady dietetyka. Poza tym polecam siemię lniane oraz mleko bez laktozy . Wskazane jest stosowanie prebiotykow i zrobienie testów na alergie pokarmowe.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy