Jak pozbyć się krwawienia z nosa?

Mam 18 lat moim problemem jest krwawienie z nosa wszystko zaczeło się jakieś 2 miesiące temu krew leciała mi z obydwu dziurek, raz dziennie przez 3 dni pod rząd puźniej to ustąpiło ostatnio czyli dwa dni temu zaczeła mi lecieć krew z prawej dziurki razem z krwia wyleciało mi kawałek zagęszczonej krwi proszę o poradę

Lek. Paweł Szadkowski

Powinien Pan się udać do laryngologa, gdyż Pańskie objawy wymagają dokładnego zbadania nosa.
Przed tym może Pan przyjmować witaminę C z rutyną, które uszczelniają nabłonek. Jest również Emofix - maść do nosa, ale lepiej, żeby laryngolog zadecydował, co powinien Pan stosować.