Jak pozbyć się nadwagi po przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, mam 18 lat brałam przez 9 miesiący tabletki antykoncepcyjne przytulam aż 16 kg w tym czasie na chwile obecna wazę 96 kg nie mogę sobie z tym poradzić mam 167cm mam rozstępy na całym ciele uda brzuch piersi uda ramiona, byłam u innego lekarza ginekologa który powiedział ze nie powinnam przyjmować tych tabletek które przyjmowałam były zle dobrane dlatego przytulam aż tyle porobiły mi się pęcherzyku torbielowate, lekarz powiedział ze muszę sama podjąć prace bo po odstawieniu nie zacznę chudnąc jestem załamana nie wiem jak mam jeść próbowałam przejść na dietę ale mam napady głodu. Pomocy

Szanowna Pani proponuję wizytę u dietetyka, proszę pamiętać o regularnej aktywności fizycznej