Jak pozbyć się nieśmiałości i poczuć się kobietą?

Mam wrażenie,że jestem mało kobieca..Nic mi się nie chce,nie dbam o wygląd,jestem strasznie leniwa i mam pełno kompleksów-worki pod oczami,z ktorymi nie moge nic zrobic,cellulit,rozstepy itd..Mam wrażenie,że przestałam się przez to podobac mojemu chłopakowi bo ostatnio b.rzadko prawi mi komplementy..Nie mam pieniędzy na fryzjera i drogie kosmetyki,w niczym nie widzę sensu..Nawet w łóżku nie jestem aktywnaCo robić,żeby pozbyć się lenistwa,poczuć się kobieco i seksownie by podobac sie mojemu TŻ?:(

Pisze Pani o cierpieniu z powodu braku samoakceptacji, ale warto przyjzec sie temu co sie z Pania dzieje, ze prowadzi to do stanu depresyjnego. Zachęcam do wizyty u psychoterapeuty, nieodpłatnie uzyska Pani pomoc w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Dzień dobry, jeżeli stan o którym pani pisze utrzymuje się od dłuższego czasu zachęcam do konsultacji psychologicznej w Poradni Zdrowia psychicznego, gdzie otrzyma pani bezpłatna pomoc. Pozdrawiam.