Jak pozbyć się oponki w obrębie brzucha?

Witam mam nazywam sie Patrycja i mam 18 lat. Moim problemem jest lekka oponka na dole brzucha i nwm jak sie jej pozbyc. Nie powinnam jej raczej miec bo jest zgrabna i jedynie gdzie mam nadmiar tluszczu to ten brzuch. Mam 166 cm wzrostu a waze 51 kg. Dodam ze mam tachykardie a moja budowa ciala to jablko.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani
Wskazane są ćwiczenia na te partię ciała.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam odpowiednie ćwiczenia ustalone prze trenera osobistego i dietę po ewentualnej konsultacji z dietetykiem. Pozdrawiam

Witam,

Niestety tkanka tłuszczowa na brzuchu w figurze jabłka jest najtrudniejsza do spalenia. Ale wszystko da się zrobić - codzienne ćwiczenia na mięśnie brzucha (co najmniej 15 min), eliminacja cukru z diety (ciastek, batoników, lodów, żadnego dosładzania cukrem) oraz picie co najmniej 2 litrów wody dziennie. Efekt będzie widoczny już za 2 tygodnie.

Pozdrawiam,

Agnieszka Michałkiewicz
Dietetyk i Trener Personalny

www.klinikazywienia.pl