Jak pozbyć się pajączków z nóg?

Witam, od jakiegoś czasu zaczynają mi się pokazywać pajączki na nogach (głównie uda). Chce wzmocnić i uszczelnić naczynia krwionośne. Wyczytałam, że aby wzmocnić należy stosować rutynę. Przez jaki okres czasu mam ją brać? Czy można brać cały czas? czy jednak należy robić jakieś serie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

szanowna Pani nie sądzę aby rutyna zbytnio pomogła, proponuję konsultacje u dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej