Jak pozbyć się problemu związanego z trądzikiem?

Witam. Od 9 miesięcy mam problem z nadmiernym trądzikiem. Mam 21 lat wcześniej nie miałam z tym problemu jedynie przed miesiączka wychodziły sporadyczne wypryski. Wydałam mnóstwo pieniędzy na dermatologów (Epiduo, Duac itd) trochę pomogło ale po zakończeniu kuracji problem narastał. Juracje kwasami u kosmetologa bezskuteczne. Nadmiernie wypadają mi włosy garściami... stosuje te same kosmetyki i świadomą pielęgnacje i nie pomaga mi nic. Włosów mam już naprawdę bardzo mało... myślałam na badaniami hormonalnymi. Jeśli tak jakie mogę wykonać? Dodam jeszcze ze jestem osoba wysportowana dieta nie jest najzdrowsza ale jem to co zawsze :)

Dzień dobry, powinna się Pani udać do specjalisty na konsultację. Po przeprowadzonym szczegółowym wywiadzie specjalista powinien Panią nakierować na to jakie badania powinny być wykonane. Dodatkowo opracuje plan pielęgnacji domowej i zabiegów.

Pozdrawiam Katarzyna Lisicka