Jak pozbyć się takich myśli związanych z pracą?

Witam, Od dłuższego czasu mam problem z myślami. Dotyczy to sfery zawodowej. Czynności, które wykonuje od wielu lat nagle stały się dla mnie niezrozumiałe. Rozkładam je na czynniki pierwsze aby tylko udowodnić sobie, że wykonuje je dobrze. Przy tym się strasznie stresuje i tak naprawdę to nic z tego nie wychodzi. Strasznie mnie to meczy. Jak mogłabym sobie pomóc?

Dzień dobry

Wydaje się, że nabrała Pani wątpliwości. Pytanie czy te wątpliwości dotyczą pani kompetencji, sprawczości w pracy czy może tego czy to odpowiednie zajęcie dla Pani? Zastanowiłabym się czy coś w życiu zawodowym bądź prywatnym wydarzyło się, co wywołało niepokój bądź napięcie. Zasadne wydaje się spojrzenie na ten problem nieco szerzej. Mnie np. zaintrygowało dlaczego właśnie teraz chce sobie udowodnić, że Pani jest wystarczająco dobra.

Pozdrawiam