Jak pozbyć się takich natrętnych myśli w związku?

Dzień dobry Chciałbym nakreślić swoją sytuację. Jestem w zwiazku już od prawie 1,5 roku z mężczyzna który obiektywnie nie daje mi żadnych przesłanek do tego żebym miała jakieś ale. Aczkolwiek przez pryzmat poprzednich nieudanych relacji(poznałam swojego faceta w wieku 29 lat) mam ciągle domysły i scenariusze czy aby na pewno jest ze mną z miłości i czy np jego wyjście z kolegami które nie zdarza się często nie jest powodem że może już tego czasu nie chce spędzać ze mną. Obawiam się ciągle ze może jednak po czasie spędzanie ze mną czasu i wspólne życie mu się znudzi i wybierze finalnie kolegów. Męczą mnie ciągle takie domysły i scenariusze chciałabym się tego wyzbyć. Ale ciągle boję się oszukania i staram się wychwytywać ewentualne ku temu powody.

Dzień dobry,

Proszę rozważyć skorzystanie z psychoterapii. Praca z psychoterapeutą pozwoli odnaleźć przyczyny tworzenia takich scenariuszy, przepracować ewentualne wcześniejsze doświadczenia w relacjach, które powodują takie Pani zachowania w obecnym związku. W czasie psychoterapii będzie miała Pani szanse na poznanie źródła swoich przekonań i obaw dotyczących tego, że zostanie Pani oszukana. Proszę poszukać psychoterapeuty w swoim miejscu zamieszkania.