Jak pozbyć się zakoli w młodym wieku?

Mam 19 lat, pojawiły mi się zakola, mam w związku z tym pytanie, czy przy stosowaniu odpowiednich środków, jest szansa, że włosy w tych miejscach chociaz częsciowo odrosną? Czy jest już za późno, a wszystkie te specyfiki tylko zahamują proces wypadania włosów?

19 LAT ponad rok temu

Są preparaty do stosowania miejscowego, które w wyraźny sposób hamują wypadanie włosów. Trudno mi powiedzieć, czy jednocześnie mogłyby spowodować odrost w miejscach przez Pana wskazanych. Być może rozwiązaniem byłaby terapia doustna- jednakże wiąże sie ona z możliwością osłabienia libido.