Jak pozbyć się zmiany na dolnej wardze ust?

Witam. Od dłuższego czasu mam taki wykwit czerwony na dolnej wardze ust a dokładnie od połowy. To jest nawet taki kolor bardziej fioletowy. Teraz obecnie schodzi z tego skóra, łuszczy się. Nie wiem już co robić nic mi nie pomaga a wygląda to mało estetycznie. Proszę o pomoc.

Niestety, żeby ocenić zmiany skórne trzeba je dokładnie obejrzeć. Nie wykluczone podłoże infekcyjne. Proponuję w pierwszej kolejności wizytę u lekarza rodzinnego lub w miarę możliwości u dermatologa. Pozdrawiam.