Jak prawidłowo mogę odczytać ten wynik?

Badanie wester blot ospc ba bb bg bsp pozytywny silnie dodatni p 41 silnie dodatni wb igg negatywny wb igm pozytywny vise ba bb bg pozytywny proszę o interpretacje

Szanowna Pani, szczerze mówiąc nie rozumiem tego co Pani napisała. Proszę raz jeszcze napisać co to jest za badanie, dlaczego zostało wykonane i wynik