Jak prawidłowo przyjmować Encorton i Zinnat?

Witam. Dzisiaj Pani dermatolog zapisała mi Encorton 5 mg który mam brać np. po obiedzie, oraz Zinnat który mam brać 2 razy dziennie (po śniadaniu i po kolacji) moje pytanie brzmi czy jeśli wezmę encorton o godzinie 16 to czy zinnat bede mogla wziac juz zaraz po kolacji czy musi jednak minąć 8 godzin ??? serdecznie pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Nie musi Pani zachowywać odstępu 8 godzin między Zinnatem, a Encortonem.