Jak przekonać do siebie ludzi?

Jestem gejem , mam 25 lat koncze wlasnie medycyne, moj problem to brak kolegow... chce miec normalnych hetero znajomych a mam samych gejow,,,i kolezanki... nie potrafie rozmawiac z hetero chlopakami..po mnie nie widac tego ze jestem homo...no nie potrafie rozmawiac z mezczyznami...nie. lubie pilki noznej...przemocy...wulgarnosci....jak mam zdobyc normalnego znajomego?

Dzień dobry,

Może Pan udać się na konsultacje do psychoterapeuty, np.: w PZP.
W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Witam, trochę sprzeczności w tej Pana wypowiedzi, czy normalni znajomi to osoby heteroseksualne?? i do tego mężczyźni??? a osoby homoseksualne i kobiety to nie są normalni znajomi dla Pana????Sposób w jaki Pan zadał pytanie na to by wskazywał :)
Skoro ma Pan koleżanki i kolegów gejów, to ma Pan spore grono znajomych, rozumiem, że chciałby je Pan rozszerzyć o osoby heteroseksualne, ale przecież ludzie tworzą grupy znajomych nie w oparciu o swoją orientację seksualną, która jest raczej sprawą prywatną każdego z nas, tylko w związku np ze wspólną aktywnością lub zainteresowaniami, pasjami. Zapewniam,że nie wszyscy heteroseksualni mężczyźni to fani piłki nożnej, przemocy i wulgaryzmów. Proponuję odwrócić uwagę od faktu swojej orientacji seksualnej i skupić się na rozwoju w jakimś obszarze, w sposób naturalny pojawią się tam zapewne jacyś znajomi.
Gdyby jednak wewnętrzne poczucie braku umiejętności nadal towarzyszyło Panu w relacjach z innymi, warto udać się do psychoterapeuty, gdyż być może ma Pan trudności w zaakceptowaniu samego siebie, wraz z taką a nie inną orientacją seksualną i ten wewnętrzny brak akceptacji tworzy pewną barierę w kontakcie z heteroseksualnymi mężczyznami. A to już zadanie dla specjalisty aby Panu w tym pomóc. Pozdrawiam