Jak przełamać lęk przed pierwszym stosunkiem?

Witam. Mam 25 lat, jestem w 4letnim związku, za rok wychodzę za mąż. Trudno pewnie w to uwierzyć ale nie uprawialismy jeszcze seksu. Boję się tego panicznie. Próbowaliśmy dwa razy, w tym raz po alkoholu i mimo wszystko cała trzęsłam się ze strachu. Kiedyś podczas próby włożenia przez niego palca do środka automatycznie go odepchnęłam bo poczułam dyskomfort. Mam obfite miesiączki, chciałbym nosić tampony ale nie mogę ich używać gdyż mam w błonie (a raczej grubym faldzie skóry) tylko dwa malutkie otworki. Przeraża mnie wizja pierwszego stosunku ale chcę to zrobić przed ślubem, wstydzę się iść do lekarza, bo mam prawie 26 lat a nigdy tego nie robiłam.

Szanowna Pani, proszę mi uwierzyć że to nie jest wstyd i udać się najpierw do ginekologa, następnie może Pani skorzystać z pomocy seksuologa