Jak przyspieszyć przemianę materii?

dzień dobry proszę o skuteczną dietę na odchudzanie , przez kilka lat moja dieta nie uległa zmianie i byłam szczupła a teraz od 2 miesięcy dopadło mnie ciagłe myslenie o jedzeniu i niestety zaczęłam objadać się słodyczami , efekt myslę ok 2 kg więcej a nie chce przytyć wręcz schudnąć . Proszę o radę co poskromi apetyt ( proszę nie zalecać chromu bo to na mnie nie działa ) potrzebuję skutecznych preparatów przyspieszajacych bardzo przemianę materii aby nie magazynować tłuszczu . Dziękuję

Nie ma skutecznych diet gotowców. Jeżeli chce Pani zredukować tkankę tłuszczową profesjonalnie należy zmienić nawyki żywieniowe raz na zawsze oraz zadbać o odpowiednią aktywność fizyczną. Z pomocą przyjdzie dietetyk, który indywidualnie opracuje dietę. Tylko takie postępowanie ma sens i prowadzi do sukcesu, oczywiście bez późniejszego efektu jojo.

Pozdrawiam
Norbert Gotz trener personalny