Jak przytyć przy anemii?

zapytanie do dietetyka, mam problem z przytyciem, co prawda wina genów ale potrzebuje przytyć mam 27 lat i ważę może 40 kg, lekka anemia inne wyniki w normie

Nic innego jak wybrać się do Poradni dietetycznej po ustabilizowaną dietę, dobraną pod Pani zapotrzebowanie z utrzymaniem prawidłowych nawyków żywieniowych ich wyrobienie lub tylko utrwalenie. Tycie nie jest łatwą sprawą w warunkach domowych, niekiedy nie wiadomo gdzie tkwi przyczyna i jest potrzeba przeprowadzenia dokładnego wywiadu z dietetykiem. Należy również oznaczyć poziom hormonów tarczycy i wykluczyć np. nadczynność, która może w dużym stopniu przyczyniać się do zaistniałej sytuacji. Życzę zdrowia i pozdrawiam.