Jak radzić sobie z alkoholizmem u partnera?

Witam! Mój facet pije! nie wiem co robić! jesteśmy razem kilka lat, ale wspólnie mieszamy od 5 miesięcy i teraz dopiero otworzyłam oczy. Pije codziennie, ciągle zaprzecza choć pijany śpi na podłodze, co rano bagatelizuje. Obiecuje i wytrzymuje tylko kilka godzin. Nie wiem co robić, bo nie potrafię mu pomóc, straciłam zaufanie i ... nadzieję. Dziś wyszedł po mąkę a wrócił sztywny a wczoraj obiecał, bo po kolejnym cyrku i obelgach niby zrozumiał, że przegina. Co mam robić?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza