Jak radzić sobie z arytmią w młodym wieku?

Witam. Od jakiegoś roku odczuwam arytmie, zawsze miałam wyższy puls - na holterze wynik średni 85 A najwyższy 143. Arytmie odczuwam różnie- są to przeskoki, kolatanie, nierownomierne bicie. Ale od pewnego czasu są to silne kolatania które trwają kilka sekund. W holterze nic takiego nie wyszło oprócz tachykardii, zero arytmii mimo że delikatną odczulam. Jedbak od kilku dni jest coraz gorzej. Byłam u kardiologa mialam robione ekg nic nie wyszło. Echo serca mialam robione rok temu też było wszystko ok. Potas mam w normie z - 4.9 A norma jest do 5.15. Wszystkie badania mam dobre oprócz wit D którą jest ciut niska - 34. Dodam że mam zdiagnozowana nerwice. Nie męczę się psychotropami próbuje sama z tegk wyjść. Czy te kolatania mogą oznaczać jakas poważna arytmie? Czy jeżeli nic nie wyszło na holterze to znaczy że jest ok ?

Marek Kubiszewski Psychiatria

"Zwykła tabletka na sen nie pomaga"... Nie ma zwykłych i niezwykłych tabletek. Nie należy na własną rękę zażywać przypadkowych tabletek przy uporczywej bezsenności. Trzeba jak najszybciej zwrócić się do psychiatry.