Jak radzić sobie z atakami paniki?

Witam serdecznie!jak sobie radzicz atakami paniki...

Dzień dobry,

Proszę udać się do Poradni Leczenia Nerwic (w ramach NFZ) lub prywatnie znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy i podjąć leczenie.
Podstawową metodą leczenia zaburzeń lekowych jest psychoterapia, czasem z włączeniem farmakologii.

Mgr Patrycja Stajer

Witam
Dzień dobry
proszę skorzystać z konsultacji u lekarza Psychiatry, który oceni czy wymaga Pan pomocy lekowej i/lub psychologicznej
Pozdrawiam