Jak radzić sobie z bólem karku?

Witam mam 25 lat prowadzę siedzący tryb życia włącznie z pracą. W Poniedziałek obudziłem się z bólem karku myślałem że samo przejdzie ale z dnia na dzień jest coraz gorzej boli już nawet przy ruchu prawą ręką, do tego doszedł bol kręgosłupa i podczas siedzenia czuje kłucie lewej piersi jak by okolice koniuszka serca, najlepsze jest to że jak tylko się wyprostuje to kłucie piersi znika co może być tego przyczyną wiem że za dzieciaka miałem skolioze lewostronna

Witam, proszę zastosować ketoprofen lub diklofenak w żelu. Dobrze by było wykonać RTG kręgosłupa szyjnego. Wskazana jest wizyta u lekarza POZ