Jak radzić sobie z brakiem przyjaciół i bliskości?

jak zmienić swoje zycie ,jak poznać przyjaciół,jak poprawic swoje relacje z ludzmi ,tęsknię za bliskością i jednocześnie się jej obawiam .Jak uwolnic się od uporczywej powracającej myśli .

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.

Pisze Pani o ambiwalencji która Panią powstrzymuje od nawiązywania kontaktów. Jeśli chce Pani poznać jej przyczyny i poradzić sobie z lękiem przed bliskością to być może konsultacja z psychoterapeutą byłaby wskazana. Samej może być Pani trudno sobie z tym poradzić.

http://www.gabinetzmian.pl