Jak radzić sobie z dentofobią w tej sytuacji?

Mam dentofobię Udało mi się wyleczyć 4 zęby. Ale 2 są do usunięcia. Panicznie boję się Bólu po zabiegu podobno trwa do 2 tygodni. Musze pracować funkcjonować. Nie jestem odporna
KOBIETA, 24 LAT 4 miesiące temu

W tym momencie istnieją takie sposoby radzenia sobie z bólem, że nie martwiłbym się o to. Myślę, że w Pani przypadku kluczem byłoby trafienie do naprawdę cierpliwego i przyjaźnie nastawionego stomatologa. Z pewnością są stomatolodzy specjalizujący się w pomocy osobom które panicznie boją się takich interwencji. Proszę pamiętać, że im dłużej będzie Pani zwlekać z leczeniem tym większa szansa na komplikacja i ból samoistny.