Jak radzić sobie z infekcją Candida?

Witam mam pytanie odnośnie candidy grzyba bo wykazał go wymaz z gardła dodam że mam bóle brzucha a także problemy psychiczne tzn nerwica lekowa itp myślę że to może być przez tego grzyba chciałbym zapytać kto może mi pomóc w walce z tym cholerstwem i czy dietetyk pomoże ułożyć mi dietę.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli ma Pan grzybicze zapalenie gardła, proszę się udać do lekarza pierwszego kontaktu, który przepisze odpowiednie leczenie lub skieruje do specjalisty. Infekcja grzybicza nie powoduje zaburzeń lękowych.