Jak radzić sobie z infekcją intymną po depilacji?

Dzień dobry. Mam 20 lat. Moim problemem jest infekcja która powstala z dnia na dzien... ogolilam miejsce intymne i po jednym dniu sie zaczęło. Wczesniej mnie nic nie bolało i nie pieklo nawet przy współżyciu. Teraz od tygodnia mam opuchnięta pochwę dodam ze nie mam wydzieliny i brzydkiego zapachu. Bardzo mnie piecze jak siadam. Do stosunku nawet nie moze dojsc bo bardzo boli i parzy wejscie do pochwy. Co to moze byc? Alergia? Czemu infekcja powstała z dnia na dzien ? Dostałam krem od lekarza pimafucort ale to nic nie pomaga. Pomocy.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani, jakich preparatów używała do golenia - mogły one wywołać reakcję alergiczną. Niestety, zmiany musi obejrzeć lekarz - może doszło też do nadkażenia podrażnionych miejsc. Ciężko to ocenić na odległość. Ta maść rzeczywiście powinna pomagać.