Jak radzić sobie z łokciem tenisisty?

Dzień Dobry ! Od kilku lat mam problemy z prawym łokciem , przy jakimkolwiek wysiłku (pisanie długopisem , mycie naczyń) także zgiętej ręce bardzo boli mnie okolica łokcia oraz wytwarza się na zewnętrznej stronie guz , który po rozmasowaniu znika. Mam 22lata jest to dla mnie bardzo uporczywe .Ortopeda u którego byłam ostatnio na wizycie, bez żadnego badania ani nawet spojrzenia na rękę stwierdził , że jest to "łokieć tenisisty" i muszę z tym żyć ,bo nic się nie da zrobić . Bardzo proszę o pomoc

Witam.Z opisu Pani faktycznie może to być łokieć tenisisty czyli zapalenie nadkłykcia bocznego kości ramiennej.Zrobić się da z tym wiele rzeczy.Jest wiele metod leczenia zaczynając od zrobienia rtg,usg(diagnostyka,by mieć pewność co leczymy) a potem rehabilitacja(UD,fala uderzeniowa),Leki(NPLZ),można posiłkować się sterydami(tu trzeba uważać). Pozostaje też metoda podania tzw czynników wzrostu uzyskanych z krwi własnej pacjenta.Stosuję taką metodę z powodzeniem .Więc da się tylko trzeba wiedzieć co.
Pozdrawiam.
Ps wiele jest literatury na temat PRP
www.czynnikiwzrostu.com.pl