Jak radzić sobie z małomównością?

Czy malomownosc da się wyleczyć np zapisując się na psychoterapię chciałabym nauczyć się rozmawiać z ludźmi rozmawiać o byle czym bo niestety sama nie potrafię a to mnie bardzo meczy i utrudnia funkcjonowanie proszę o poradę

Witam, małomówność jest często związana z nieśmiałością czy podwyższonym poziomem napięcia wewnętrznego lub lęku. Warto udać się na kilka spotkań konsultacyjnych do psychologa - psychoterapeuty, który zdiagnozuje przyczyny Pani problemu i zaproponuje sposoby na jego rozwiązanie.Pozdrawiam

Witam,
małomówność wiąże się z osobowością i często idzie w parze z nieśmiałością, niską samooceną czy brakiem pewności siebie.
Introwertyzm nie jest jednak ani wadą ani tym bardziej zaburzeniem.
By nauczyć się dobrze komunikować i zwiększyć pewność siebie oraz samoocenę pomocna będzie pomoc psychologa lub psychoterapeuty do czego zachęcam.
Umiejętności których nauczy się Pani podczas wizyt będą Pani służyły na całe lata:)

pozdrawiam serdecznie
Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl

Witam,
małomówność wiąże się z osobowością i często idzie w parze z nieśmiałością, niską samooceną czy brakiem pewności siebie.
Introwertyzm nie jest jednak ani wadą ani tym bardziej zaburzeniem.
By nauczyć się dobrze komunikować i zwiększyć pewność siebie oraz samoocenę pomocna będzie pomoc psychologa lub psychoterapeuty, do czego zachęcam.
Umiejętności których nauczy się Pani podczas wizyt będą Pani służyły na całe lata:)

pozdrawiam serdecznie
Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl