Jak radzić sobie z migrenami w pracy?

Od paru miesięcy muszę wstawać przed godziną 5 rano do pracy. Często zdarza się, że przez to nasilają mi się migreny, a w trakcie dnia czuję się bardzo zmęczona i mam niekończący się apetyt szczególnie na słodkie rzeczy przez co jeszcze przytyłam. Nie potrafię sobie z tym poradzić. Kładzenie się wczesniej spać mi nie pomaga. Co robić?

Szanowna Pani jeśli jest to migrena to powinny pomóc takie leki jak tryptany, proszę udać się do neurologa