Jak radzić sobie z nadmiernym piciem alkoholu?

witam , pilam alkohol okolo 10 lat , codziennie 5,6 piw w weekendy do upadlego, po ostatnim 3 dniowym ciagu alkoholowym dostalam silnego ataku paniki mialam bardzo silne lęki,nerwowosc , DZIS niepije juz 8 miesiac chodze na mittingi anonimowych alkoholikow , lecz moj stan sie niepoprawia dalej odczuwam dziwne mniejsze lęki , natlok mysli w glowie czasem nerwowosc , minelo juz tyle czasu a ja dalej dziwnie sie czuje , prosze o porade experta . z gory dziekuje

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza psychiatry. Konieczne jest dokładne badanie w celu ustalenia rozpoznania i zalecenia najlepszego postępowania. Nie niestety bardziej doradzić pani w tym miejscu.