Jak radzić sobie z napadami złości i smutku?

Dzień dobry. Zmagam się z wahaniem nastroju i częstymi napadami gniewu i złości. Zawsze całą swoją frustrację przelewam na swojego męża. Czasem najmniejsza rzecz doprowadza mnie do furii. Ostatnio doszedł brak "chęci do życia". Mało rzeczy potrafi mnie cieszyć, dobija monotonia. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam,

w opisanym problemem najlepszym rozwiązanie dla Pani będzie stacjonarna wizyta z psychologiem lub psychoterapeutą którzy zbierze dokładny wywiad i w trakcie spokojnej rozmowy uda się pomóc w Pani opisanym problemie który wymaga stacjonarnej wizyty u dobrego psychologa, psychoterapeuty lub klinicznego psychologa.

Proszę nie odwlekać wizyt.

Pozdrawiam