Jak radzić sobie z wybuchami agresji?

Witam, proszę o poradę dotyczącą panowania nad wybuchami złości. W kłótni potrafię powiedzieć partnerowi, że go nienawidzę, każda sprzeczka sprawia, że chcę się rozstać (w rzeczywistości w ogóle o tym nie myślę i jestem bardzo usatysfakcjonowana ze związku). Nie obrażam, nie wyzywam, ale krzyczę, że mam dość.Techniki typu "policz do 10" nie działają, ponieważ moje wybuchy złości i agresji słownej są zupełnie niespodziewane (tak, nawet dla mnie). Proszę o wskazanie np. ćwiczeń, technik. Dziękuję.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy i podjąć się leczenia.
W internecie znajdzie Pani listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy i podjąć się leczenia.
W internecie znajdzie Pani listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.