Jak radzić sobie z wymiotami w 8 tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 8 tygodniu ciazy (strasznie wymiotuje). W zwiazku z tym, ze glukoza na czczo wyszla mi 95, mam zrobic test obciazenia glukoza. Moje pytanie brzmi..... jak mam to zrobic skoro wymiotuje i nie jestem w stanue tego opanowac?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym spróbować dodać do roztworu glukozy spożywanego podczas testu - kilka kropel soku z cytryny.