Jak radzić sobie ze złym samopoczuciem przy niedoczynności tarczycy?

Witam, Od 1,5 miesiąca biorę euthyrox bo zdiagnozowano i mnie niedoczynność tarczycy z niedoboru jodu bo TSH wynosiło 6. Zaczynałam od 50 a obecnie biorę 75 od 2 tygodnii. Na początku od momentu zwiększenia dawki zauważyłam znaczną poprawę: minęło zmęczenie, poprawił sie wzrok itd... Obecnie od 2 dni znów poczułam pogorszenie samopoczucia TSH mam 1,5 (mam 26 lat) czy to jest mozliwe ze przy dobrym TSH złe samopoczucie wróciło bo tarczyca nie wysyciła się jeszcze lekiem?

Lek. Paweł Szadkowski

Ww. wartość TSH świadczy o prawidłowej suplementacji. W celu dokładnej oceny nasilenia pani dolegliwości sugeruję udać się do lekarza prowadzącego, który pokieruje w razie potrzeby dalszym postępowaniem.