Jak reagować, kiedy 7,5-letni syn mnie kopie?

Jak mam reagowac kiedy moj 7,5 letni syn mnie kopie.Wychowuje go sama i chyba sobie nie radze.Szkola,jego temperament jak ogien,obowiazki domowe.Czasem pragne sie nie budzic.Pomozcie.

Szanowna Pani,

najprawdopodobniej Pani syn ma trudności z radzeniem sobie z napięciem i negatywnymi emocjami. Najlepszym rozwiązaniem będzie konsultacja u psychologa dziecięcego. Postawi on diagnozę, zbada szczegółowo całą sytuację i wskaże odpowiednie rozwiązania.

Pozdrawiam serdecznie
dr Marta Melka-Roszczyk

Dzień dobry,

Proszę poszukać w swojej okolicy ośrodka/poradni, w której oferowana jest pomoc psychologiczna/terapeutyczna dla dzieci i udać się z synem.