Jak rozpoznać, czy to miłość?

Jestem ze swoim chłopakiem od 10 miesięcy i te motylki itd minęły. Chce z nim być, chce aby był szczęśliwy. Czuje się z nim bardzo bezpieczna. Mogę się z nim pośmiać, ale i popłakać a także pomilczeć. Jest moją pierwszą myślą gdy się budze i ostatnią gdy zasypiam. Marze o wspólnej przyszłości. Tylko martwi mnie brak tych motylkow itp. Gdzie czuje sie prawdziwą miłość? Pomocy! Proszę! Z góry dziękuję!

Witam,
każdy związek przechodzi kolejne etapy i być może okres motylków został zaniedbany.Najprościej byłoby porozmawiać o tym z partnerem albo wziąć sprawy w swoje ręce i w miejsce innych wspomnianych doznań wprowadzić elementy erotyczne /uwodzić partnera/.Bez tego zaczniecie się sobą nudzić.
Pozdrawiam i polecam ew.wizytę u specjalisty w bliskiej okolicy.Niekoniecznie w parze.

Witam,

Związki mają swoją naturalną dynamikę, miłość to nie motylki w brzuchu, zaś ekscytacja i pożądanie owszem (należy pamiętać, że są one składowymi miłości)
Jeśli chce Pani trochę więcej ekscytacji w związku to warto pomyśleć o tym co można urozmaicić? Warto też dbać o siebie, o własną przestrzeń, przyjaciół, hobby.

Dzień dobry, miłość rzeczywiście się zmienia, "motyle w brzuchu" znikają i jest to naturalnym etapem. Jeżeli czuje pani bliskość, intywność i zaangażowanie w związek to wszystko wydaje się być w porządku. Pozdrawiam.