Jak rozpoznać kiedy wędzidełko jest za krótkie?

Witam! Jak rozpoznać kiedy wędzidełko jest za krótkie? Czy ja to mam?... Mój napletek ściąga się z żołędzia bez problemu ale dalej już nie chce bo blokuje go wędzidełko nic mnie nie boli przy masturbacji lecz stosunku z kobietą jeszcze nie uprawiałem więc nie wiem Liczę na pomoc
Lek. Artur Jeliński Urolog

Powinien pan zglosic sie do urologa..Problem tkiw nie w dlugosci tylko wtym czy utrudnia zsuniecie naletka labo powduje zagiecie zoledzi przy wzwodzie