Jak rozpoznać plamienie implementacyjne?

Mam pytanie, mam 28 lat, od kilku miesięcy staramy się dziecko, ale nic nie wychodzi, lecz ostatnio w trakcie stosunku z 13 na 14 dniu cyklu dostałam delikatne plamienie i trwało ono około 2 dni. Okres miałam 16.11., a plamienie było 27.11 i 28.11. Moje cykle to 25 dni. Czy jest możliwość, że doszło do zapłodnienia. Proszę o odpowiedź. Czekam z niecierpliwością . Dodam, że plamienie było lekko brunatne. Dziękuję

28 LAT ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam. Niewykluczone, że plamienie to było związane z owulacją (wystąpiło 14 dni przed końcem cyklu i było brązowe). W takim układzie, mogła Pani po tym stosunku zajść w ciążę. Pozdrawiam serdecznie!