Jak rozpoznać toksyczny związek z partnerem?

Witam, potrzebuję pomocy przy zdiagnozowaniu czy to ze mną jest coś nie tak czy może jednak z partnerem. Jestem na skraju załamania nerwowego, mam niską samoocenę. Zastanawiam się czy może to być toksyczny związek czy może coś sobie ubzdurałam, bo kocham drugą osobę. Proszę o pomoc.

Witam,
podaje Pani zbyt mało informacji by można cokolwiek powiedzieć. W każdym razie niska samoocena oraz to, że czuje się Pani na skraju załamania nerwowego jest dobrym powodem by udać się na konsultację psychologiczną. Podczas terapii będzie miała Pani okazję przyjrzeć się bliżej swoim uczuciom i przekonać, czy stan w którym się Pani znajduje jest związany ze związkiem, czy też nie.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl