Jak rozumieć mój opis gastroskopii?

Witam,mam problem z bólami brzucha,mój brzuch jest ciągle napięty i co najgorsze mam ciągle problemy z oddechem (płytki oddech) oraz uczucie guli w gardle gdzie czasami gardło mi drętwieje. Oto opis mojejego badania gastroskopi. Proszę o interpretacje jeśli jest to możliwe. "Przełyk prawidłowy zawiera duzą ilość spienionej treści.Linia Z położona prawidłowa.W jej obrębie widoczna nadżerka 8mm.Wpust na wprost i w inwersji nieszczelny.Żołądek podatny na insuflację,jeziorko śluzowe żołądka bardzo obfite i mętne-odessano.Śluzówka żołądka zaczerwieniona.Z antrum pobrano wycinki do badania hist-pat.Odźwiernik jest sprawny.Błona śluzowa opuszki XII-cy i uwidocznionej części zastępującej XII-cy bez zmian patologicznych.Test urazowy jest dodatni. Wn:GERD LAA Niedomoga wpustu.Zapalenie błony śluzowej żołądka.Infekcja HP." Pozdrawiam.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Musi u Pana zostać wdrożone leczenie eradykacyjne przeciwko Helicobater pylori.