Jak rozumieć mój opis po badaniu kręgosłupa?

Badanie rtg. Miernego stopnia zwężenia tarcz międzykręgowych w dolnym odcinku kręgosłupa lędźwiowego na poziomach l4 l5 L5 S1 z łopatowatym wyrostkiem bocznym lewym kręgu L5 ostre ustawienie kości krzyżowej z zaznaczającym się uskokiem na poziomie L5 S1/kregozmyk przedni

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten należy interpretować jedynie w odniesieniu do Pani dolegliwości. Proszę udać się do lekarza który kierował Panią na to badanie. Pozdrawiam.