Jak rozumieć mój wynik RM głowy?

Proszę o interpretacje wyniku RM głowy. (bóle i zawroty głowy): płaska przysadka mózgowa, w dnie siodła tureckiego. struktury mózgowia, w tym kąty mostowo-móżdżkowe, bez zmian ogniskowych, bez cech procesu kompresyjnego, bez obszarów restrykcji dyfuzji. ognisk złogów hemosyderyny nie uwidoczniono. Układ komorowy nieposzerzony, bez cech ucisku i przemieszczeń. Rezerwa płynowa podpajęczynówkowa zachowana. Przewody słuchowe wewnętrzne nieposzerzone, symetryczne. Zgrubienie śluzówkowe - w zachyłku zębodołowym prawej zatoczkiu szczękowej do 18mm, na ścianie dolno-bocznej lewej zatoki szczękowej do 5x13 mm. Wnioski: płaska przysadka mózgowa, poza tym mózgowie bez zmian ogniskowych.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z lekarzem kierującym na to badanie, ponieważ należy to badanie interpretować w odniesieniu do stanu ogólnego.