Jak rozumieć moje usg ginekologiczne?
Mogę prosić o wyjaśnienie wyniku USG ginekologicznego Trzon macicy niejednorodny ,jama macicy wypełniona płynem 19mm?

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Jest to obraz nieprawidłowy. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem.