Jak rozumieć swój wynik usg piersi?

Witam, Poproszę o interpretację wyniku USG piersi. Treść opisu: "W sutku lewym widoczny hypoechogeniczny guzek o wyraźnych granicach do średnicy 7-8mm - torbiel gęstopłynowa/FA? Poza tym sutki bez innych zmian ogniskowych w badaniu sonograficznym. Przewody gruczołowe bez zmian, wąskie. Okoliczne węzły chłonne niepowiększone. Wskazana BACC zmiany." Jestem umówiona już na biopsję, ale i tak odchodzę od zmysłów.. niby lekarz mówi, że nie ma się czym martwić.. mam 34 lata i nigdy nie używałam antykoncepcji hormonalnej. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Interpretacja wyników zawsze powinna odbywać się w odniesieniu do stanu klinicznego pacjenta i wnikliwie zebranego wywiadu. Najwięcej informacji da właśnie biopsja, proszę spokojnie poczekać na wynik badania. Pozdrawiam.