Jak rozumieć te schorzenie?

Witam mam do państwa pytanie lekarz wystawił mi diagnozę f41 I ja zrozumiałam to tak że to jest zaburzenie lękowe z natrestwami myśliwym i stany depresyjne ale to nie jest typowa depresja lękowa tylko wszystko po troszku tak mam to rozumieć???

Aby zrozumieć to co się z Panią dzieje nie wystarczy diagnoza lekarska, ale terapia, dzięki której zgłębi Pani i zrozumie stany, w jakich Pani bywa. Potem przychodzi czas na zmiany, które również mogą się dokonać w asyście psychoterapeuty. Proszę zatem poszukać terapeuty w swojej okolicy, który pomoże Pani zrozumieć to, z czym Pani się zmaga. Pozdrawiam. Joanna Marciniak