Jak rozumieć te wyniki badań i usg tarczycy?

Witam serdecznie. Moje wyniki to: TSH 2,068, FT3 5,08,FT4 11,37,ANTY-TPO 0,30. Wg tefo laboratorium wyniki w normach. Wynik usg tarczycy:"tarczyca o niejednorodnej echostrulturze ze zwłóknieniami. Zmian ogniskowych w tarczycy nie uwidoczniono. Nad prawym płatem tarczycy w okolicy krtani uwidoczniono hiperechogeniczną zmianę o wymiarach 4,5×4,3 mm. Płat prawy 16×17×32mm Płat lewy 15×16×32mm Cieśń- 4,0mm" Proszę o pomoc w interpretacji wyników i usg. Kazano mi iść do laryngologa i endokrynologa. Wizyty są dość odległe i się bardzo denerwuję, szczególnie tą zmianą koło krtani. W swoim życiu przechodziłam zapalenia krtani,anginy (ostatnia w styczniu). Dziękuję za pomoc.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę się skonsultować z chirurgiem aby zdecydował o konieczności wykonania biopsji u Pani. Pozdrawiam.